Přednáška k problamatice osobních financí

Žáci třídy 3. B a 4. A  dne 31. 10. 2023 absolvovali lekci finanční gramotnosti, kterou prezentovala za investiční společnost Partners lektorka Ing. Veronika Kuśová, která je u této společnosti na pozici finančního koncipienta.

Finanční skupina Partners, je součástí společnosti Partners Financial Services, která je od roku 2009 největší finančně poradenskou společností v České republice. Zásluhu na úspěchu jejího poradenství má především objektivita, nabídka exkluzivních produktů a pečlivá příprava a vzdělávání finančních poradců Partners.

I přesto, že beseda byla v rozsahu jedné vyučovací hodiny, se žáci dozvěděli řadu zajímavých informací, a to především, jak pracovat s osobními financemi na časové ose svých finančních cílů.

Prezentace studenty zaujala a řada z nich určitě po této přednášce začne uvažovat, jak i s malým finančním obnosem si začít postupně plnit finanční a osobní cíle.

Zapsala: Ing. Helena Svršková