Zkouška z obchodní korespondence – ENTER

V dnešní době, kdy převládá elektronická komunikace, není důležité psát rychlostí blesku, ale je důležité psát přesně, zdvořile, bez chyb, zpracovat tabulku, a to všechno prověří zkouška z obchodní korespondence ENTER. Zkoušku organizuje Governance Institute, s. r. o., Praha a v letošním roce se konala na naší škole již podruhé.

V pátek 9. června 2023 se zkoušky zúčastnily 4 studentky třídy 3. B. Jejich úkolem bylo odpovědět na obchodní e-mail a v příloze zaslat vypracovanou tabulku v MS Excelu. Ke zvládnutí zkoušky měly celkem 75 minut.

Pokud splní studentky podmínky hodnocení a úspěšně zkoušku složí, získají CERTIFIKÁT, kterým dokazují, že v souladu s ČSN 01 6910 ovládají všechny formy moderních způsobů komunikace v obchodním styku.

Ing. Marie Grygarová
garant sekce PEK

Zkouška z obchodní korespondence – ENTERZkouška z obchodní korespondence – ENTER