Turnaj SŠ ve volejbale

Dne 13.10.2023 jsme se již tradičně zúčastnili turnaje středních škol ve volejbale, který proběhl na sportovní hale SPŠEI Kratochvílova. Naši školu reprezentovalo 20 studentů z různých tříd, kteří se zapojili do tréninků a měli chuť hrát. Družstvo dívek a zároveň smíšené družstvo zastupovaly N.Kubalčíková, D.Bazsová, M.Vrbasová, A..Mikesková, K.Kreissová, T.Sobková,  V.Konetzná, S.Fryčáková a V.Prokopová.

Družstvo chlapců a také smíšený tým byl ve složení M.Jarolím, Š.Kotala, J.Staniowski, R.Ničman, R,Schrom, M.Honus, L.Lichý, J.Vidlář, J.Gawelczyk, M.Vykydal a D.Lyčka. Všichni se snažili podat co nejlepší výkony, ale soupeři byli silní hráči, tak nakonec se družstvo chlapců umístilo také na 5. místě a smíšený tým obsadil krásné 2. místo.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy!

J. Dorotíková