Poruba ocenila žákovské osobnosti

Monika Kurletová mezi oceněnými

Monika Kurletová, studentka 4. B a dnes již absolventka OA, patří mezi 40 žáků a studentů porubských škol, které ocenila starostka Poruby, Ing. Lucie Baránková Vilamová.

Žáci získali ocenění za skvělé studijní výsledky, reprezentaci v různých oborech mimoškolní činnosti i za pomoc druhým. Na slavnostním setkání dne 6. června ve společenském sále Centra volného času obdrželi pamětní listy a permanentní vstupenky do sportovních zařízení společnosti Sareza.

Moniku jsme nominovali za vynikající studijní výsledky, protože po celou dobu studia prospívala se samými výbornými. Úspěšně reprezentovala školu v mnoha projektech a soutěžích, k nejvýznamnějším patří například účast v celostátním kole soutěže v účetnictví Má dáti – dal 2019 ve Znojmě. Výborně si vedla také na měsíční stáži v Dublinu v rámci projektu ERASMUS+.

Monice blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším životě.

Jako zvláštní host na akci vystoupila také naše studentka z 3. C Denisa Novotná. Zaplněnému sálu představila sebe a svou tvorbu na videokanálu Youtube určenou především dětem ve věku 11 až 13 let. Svým milým bezprostředním yystupováním i zajímavou prezentací publikum opravdu zaujala. Deniso, děkujeme a přejeme hodně úspěchů!

PaedDr. Dagmar Richterová