Ocenění pisatelů školního parlamentu z řad 4. ročníků, duben 2024

V pondělí 8.4.2024 přivítala paní ředitelka Ing. Marie Katapodisová pisatele školního parlamentu z řad 4. ročníků a poděkovala jim za nepřetržitou čtyřletou práci.

Pravidelně jsme se s Markem, Pepou, Kubou V. a Adamem mohli setkávat na stránkách školy při různých příležitostech, ať to byly Vánoce, Velikonoce, Valentýn. Nechyběly ani zářijové, letní či maturitní pozdravy ze školního parlamentu.

Odměnu – dárkový poukaz z Kauflandu v hodnotě 100 Kč-opět poskytlo SRPOA při naší škole.

Paní ředitelka přivítala i garanty posledního zvonění – Marka, Ríšu, Barču a Kubu V. Popřála jim i všem   spolužákům hodně štěstí i znalostí u maturitní zkoušky.

Za školní parlament přeji všem studentům 4. ročníků jen a jen úspěšné dny u praktické, slohové, didaktické i ústní maturitní zkoušky.

Mgr. Jana Kondeková, garant školního parlamentu
   Fotogalerie Lucie Tomisová