Letní pozdravy ze školního parlamentu 2024

Prázdniny se pomalu blíží, někteří pisatelé odjíždějí na praxi do zahraničí, proto pozdravujeme o něco dříve.

  1. ročníky

Přeji  překrásné prázdniny plné radosti, zážitků, sluníčka a letní pohody. Také přeji hodně štěstí při konci školního roku. 

 Vaše  1.A”

 

Léto už nám ťuká na dveře společně s praxemi a finálními maturitami.

Jako studentka prvního ročníku musím uznat, že tenhle školní rok utekl velice rychle. Před pár měsíci jsme psali přijímací zkoušky  a nyní už skoro  nastupujeme do druhého ročníku.

Bohužel, příští rok už neuvidíme naše drahé čtvrťáky, ale jako kompenzaci uvidíme nové studenty prvních ročníků, na které se již těšíme.

Už se všichni můžeme těšit na poslední dny na škole před letními prázdninami.

Konečně už se na nás chystá čas volna, dovolených a hezkého počasí, proto si tento čas trvající dva dlouhé – ale přitom krátké – měsíce musíme užít naplno. 

Přejeme hodně štěstí u zbytku maturit, hezky prožitý čas na praxích, ať už v zahraničí nebo zde v okolí, a samozřejmě krásné letní dny a prázdniny všem studentům a kantorům! 😄

Vaše 1.A”

 

Milí studenti, studentky a učitelé

Prázdniny už se nám pomalu blíží a my už se jich samozřejmě nemůžeme dočkat, ještě nás však čekají necelé 2 měsíce úsilí, abychom ke konci tohoto školního roku docílili pokud možno těch nejlepších výsledků. Rádi bychom Vám tedy za třídu 1.B chtěli popřát hodně síly a vytrvalosti ke konci 2. pololetí a doufáme, že se vše vydaří podle Vašich představ. 

Vaše 1.B”

 

Přichází konec školního roku, a proto bychom vám chtěli pogratulovat a poděkovat za skvělý rok, který jsme společně strávili. Tento rok byl plný učení, emocí, přátelství a zážitků. Každý den se učíme něčemu novému a my jako prváci jsme se toho naučili hodně. Těšíme se až po prázdninách přivítáme na naší škole nové tváře, se kterými budeme vytvářet stejně skvělou atmosféru jakou na škole máme teď. 

Gratulujeme všem maturantům, studentům a také pedagogům, kteří nás tímto rokem provedli. Doufáme, že si všichni prázdniny pořádně užijete, odpočinete si od učiva a naberete energii na nový školní rok. 

Vaše 1.C”

 

  1. ročníky

Už tu za chvíli máme zase prázdniny, ani jsme se nenadali a už tento školní rok končí. Za 2.A bych chtěl všem kantorům i studentům popřát, aby si pořádně odpočnuli přes prázdniny a nabrali co nejvíce síly na nový školní rok.

Vaše 2.A”

Za 2.A bych Vám všem chtěla popřát pohodové a klidné letní prázdniny. Všem 4. ročníkům přejeme úspěšně zakončený školní rok maturitou. Držíme Vám palce.”

„2.B Vám přeje hodně síly, aby to letošní vysvědčení bylo stejně krásné jako loni. Prostě zatněte zuby a opřete se do toho, je to přeci na Vás, jak to letos dopadne. Užijte si prázdniny a v příštím roce se opět setkáme, teda až na letošní maturanty. Maturantům bychom chtěli popřát hodně úspěchu v práci nebo na vysoké škole a hodně štěstí v životě.

„Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i konec školního roku. Maturantům zbývá pár kroků k ukončení jejich posledních chvílí na této škole. Třetí ročníky čeká odborná praxe, a ostatní jen vydržet do ukončení klasifikace. Už se to ani nezdá, čas běží rychle a tento školní rok je opět pomalu, ale jistě za námi. Všem maturantům bych chtěl za celou třídu popřát hodně štěstí k posledním krokům a ostatním hodně sil při uzavírání klasifikace, léto se blíží! 

Vaše 2.C“

 

  1. ročníky

 Konec školního roku se blíží. Některým z nás zbývá pár dní a někomu ještě dva měsíce. Třetí ročníkům začínají praxe, takže si odpočinou od učení a aplikují to, co se u nás na škole naučili v praxi.  Čtvrté ročníky maturují a v následujících dnech je čeká jedna z nejtěžších zkoušek. U maturitní zkoušky se zapotí i ti nejodvážnější a nejpřipravenější. 

To nám nechává první a druhé ročníky, kterým zbývá nejdelší docházka a určitě se celou dobu budou poctivě učit, aby měli ty nejlepší známky.

Kdybychom měli být k sobě upřímní, všichni se stejně těšíme na to dlouhé volno, které přijde, potom co nám paní učitelka třídní předá vysvědčení.

Příjemný zbytek školního roku a prázdniny vám přeje

Vaše 3.A“

 

Přejeme Vám skvělé počasí a úžasné léto plné nezapomenutelných zážitků! Ať se Vám daří objevovat nová místa, relaxovat a těšit se z krásného počasí.

Vaše 3.B.”

 

Letní prázdniny se blíží a jakmile nastanou, máte od školních povinností na chvíli čas si oddychnout, ale na jiné povinnosti zase přijde čas. Proto si prázdniny užijte a v září přijďte ve zdraví. 3.C“

 

Za školní parlament: Adéla, Kryštof, Patrik, Lucie P., Eliška, Hana, Lucie F., Aneta, Daniel, Jakub, Sofie