Letní pozdravy ze školního parlamentu

Pisatelé školního parlamentu se v tomto školním roce loučí se svými kamarády, spolužáky i kantory. Posílají všem prázdninové pozdravy.

1. ročníky

Ani jsme si to pořádně neuvědomili a jsme na konci školního roku. Za 1. A bychom chtěli popřát všem váženým učitelům a všem třídám pěkné prázdniny a aby si pořádně odpočinuli. Vaše 1.A

Konec školního roku pro nás uběhl velmi rychle. Poznali jsme nové prostředí a kamarády, i když to někdy bylo velice těžké, obzvlášť na konci školního roku, tak jsme si tento rok velmi užili. Chtěli bychom ještě jednou pogratulovat všem úspěšným maturantům.“

Vaše 1.A

Milí studenti, zdraví vás 1.B. Přejeme hodně zážitků o prázdninách, krásné společně chvíle se svou rodinou. Hlavně si prázdniny pořádně užijte a odpočiňte si, abyste do nového školního roku vkročili pravou nohou napřed. A v září se na vás opět těšíme.“

Vaše 1.B

Tak už tu máme skoro konec roku. Myslím si, že to bylo náročné pro nás pro všechny, ale zvládli jsme to. Někteří z nás zjistili, že to není to pravé ořechové a přestoupili na jinou školu. Většina studentů ze čtvrtého ročníku úspěšně odmaturovala a můžou pro ně začít poslední prázdniny před vstupem do dospělého života.

Všem čtvrťáků gratulujeme k úspěšnému odmaturování a těm, co to nezvládli, tak v září to určitě zvládnete, ale tyto prázdniny si užijte a aspoň chvilku ta tu školu nemyslete. Zasloužíte si odpočinek. Jinak všem za třídu 1.C přeju hodně zdaru a úspěchu v osobním životě.

„Za třídu 1.C chci poděkovat profesorům, kteří to s námi nevzdali tento první a těžký rok na teto škole. Taky si užijte prázdniny. Zasloužíte si je.“

Vaše 1.C

1. ročníky

Už jenom necelých pár dnů a máme tady prázdniny. Nacházet se před cílem neznamená mít vyhráno, ještě nás pořád čeká posledních pár testů a samotné uzavíraní známek. Doufáme, že podáte maximální výkon i při závěrečných testech, které mají efekt na vaši výslednou známku.

Neoddělitelnou součástí léta je dlouhá relaxace během dvou prázdninových měsíců, kterou si určitě užijete co nejvíc to jde. Přejeme Vám co nejvíce jedniček na vysvědčení a hezky prožité prázdniny.“

Vaše 2.A

Celá 2.B Vám naposledy přeje v tomto roce jako 2.B. Přejeme Vám, vysvědčení podle Vašich představ, užité prázdniny a hlavně zdraví“.

Vaše 2.B

Rád bych vám poslal letní pozdravy a přání ke konci školního roku! Je to čas odpočinku, kdy si uděláme zaslouženou přestávku. Bez ohledu na to, jestli jste studentem nebo učitelem, ukončení školního roku je vždy skvělý okamžik.“

Vaše 2.C

1. ročníky

Za celou 3.A bychom chtěli popřát všem ročníkům hodně štěstí do dalšího studijního roku. Zároveň bychom chtěli přivítat nové prváky a popřát jim hodně štěstí a zážitků s novou třídou. Doufáme, že si všichni přes ty prázdniny dostatečně odpočinete a načerpáte nové síly do dalšího školního roku. Čtvrťákům bychom chtěli popřát hodně pevných nervů a štěstí při přípravě na podzimní maturitu, snad nikdo z vás neusne na vavřínech.“

Vaše 3.A

Konec roku se blíží, období prázdnin, kdy si všichni odpočineme. Za třídu 3.A bychom vám chtěli popřát krásný konec školního roku, abyste na vysvědčení měli to, co chcete. Prázdniny si užijete plnými doušky, hlavně je přežijte ve zdraví a s přáteli a rodinou zažijte úžasné chvíle. A doufáme, že v příští školním roce se znovu sejdeme ve stejném počtu.“

Vaše 3.A

Přeji všem žákům i učitelům za celou třídu 3.B úspěšné ukončení školního roku a dobře prožité nadcházející letní prázdniny.“

Vaše 3.B

Konec školního roku se blíží, proto bych chtěl popřát všem studentům štěstí a pevné nervy při uzavírání známek. Všem chci také popřát pěkné letní prázdniny.“

Vaše 3.C

Prázdniny jsou za rohem a zanedlouho vypuknou. Chtěl bych proto všem vyučujícím a studentům popřát hezké prožití prázdnin, hromadu zážitků, žádné závažné úrazy, a hlavně velký odpočinek od školy.

Vaše 3.C

Za školní parlament: Lucie, Patrik, Sofie, Nikol, Kryštof, Adéla, Jakub S., Marek, Barča, Pepa, Adam, Jakub V.