Josefovská soutěž 2024

Dne 27. 3. 2024 tradičně proběhla Josefovská soutěž z ekonomiky, účetnictví a informatiky. Do letošního ročníku se registrovalo 28 tříčlenných týmů. Studenti mohli vytvořit svůj tým napříč ročníkem, což někteří využili jako svoji základní strategii. Členové takového týmu pak měli svou předurčenou úlohu ve specializaci na danou část. Jiné týmy vsadily na kolektivní práci, každopádně všechny spojovala spolupráce, soutěživost a snaha dostat se v této silné konkurenci s umístěním co nejvýše.

Největší bodový zisk a první místo získal tým 3. ročníku ve složení Kryštof Kočí (3. A), Lukáš Červenka (3. A) a Natálie Bortolotti (3. A). Stříbrnou příčku obsadil tým 2. ročníku – Filip Kreis (2. A), Patrik Hlavatý (2. A), Vendula Beránková (2. A). Třetí pozici obsadili studenti 3. ročníku Daniela Bazsová (3. A), Denisa Bazárová (3. A) a Anna Dobšovičová (3. A).

Úspěšný týmům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast a nadšení, se kterým se do soutěže zapojili.