Soutěž Finanční gramotnost (15. 03. 2012)

3. ročník celostátní Soutěže Finanční gramotnost 2011/2012 vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Soutěž je organizována pro základní a střední školy v teoretických i praktických znalostí v oblasti finanční gramotnosti. Soutěže se účastnilo celkem 43 552 žáků z 670 škol z celé České republiky.

Dne 15. 03. 2012 bylo ukončeno školní kolo 3. ročníku soutěže, do kterého se přihlásila i naše obchodní akademie. Do soutěže se zapojili studenti všech třetích ročníků, tj. 97 studentů, kteří si chtěli změřit síly v oblasti znalostí z této problematiky.

Studenti, kteří se umístili na 1. – 3. místě v tomto školním kole, postupují do okresního kola. Naši školu budou reprezentovat tito studenti:

• Timel Jan – student třídy I3.
  • Eltnerová Eliška – studentka třídy A3.B
  • Kubenková Žaneta – studentka třídy A3.A