Slavnostní ocenění studentů s vyznamenáním

31.1.2024 proběhlo ve školní aule slavnostní ocenění studentů s vyznamenáním.

Ve 13.55 přivítala paní ředitelka Ing. Marie Katapodisová 50 oceněných studentů, kterým poděkovala za velmi pěkné studijní výsledky. Zmínila i roli pedagogických pracovníků.

Za studenty opět vystoupil Marek Ožana z 4.A, jako maturant již naposledy. I on poděkoval svým spolužákům  za skvělé výsledky,  připomněl pozitivní  roli  vyučujících a celé  školy.

Poté se přistoupilo k rozdávání sponzorských darů.

Studenti se samými jedničkami dostali poukaz v hodnotě 500 Kč od firmy Ollies. Dále dárkovou tašku se sladkostmi firmy Very Goodies, která v prostorách naší školy provozuje automat na nápoje a sladkosti. Dále dostali, stejně jako všichni ostatní studenti, dárkový poukaz ze SRPOA v hodnotě 100 Kč do Kauflandu, ponožky firmy VAJANA plus s.r.o. pana Radomíra Gärtnera, krabici zákusků z Prima pekárny, nápoje společnosti Coca-Cola, která rovněž v prostorách školy provozuje automat na studené nápoje.

Studenti na dalších místech 13 místech obdrželi kromě již výše zmíněných sponzorských darů i knihy z řetězce Dobrovský. Sladkosti z firmy Very Goodies byly postupně nahrazena sladkostmi z Kauflandu.

Velké poděkování náleží firmě Ollies, firmě Very Goodies, Kauflandu v čele s panem ředitelem Kozákem, řetězci Knihy Dobrovský, firmě Vajana plus s.r.o. pana Radomíra Gärtnera, firmě Coca-Cola i SRPOA při naší škole.

Kontrolu sponzorských darů provedla Šárka Kunčická, bezpečnostní referentka, a Marie Fialová, vrátná.

Mgr. Jana Kondeková
Fotogalerie Lucie Tomisová, hospodářka školy