Slavnostní ocenění studentů s vyznamenáním

30.6. 2023 proběhlo již tradiční slavnostní ocenění studentů, kteří ve 2. pololetí školního roku 2022/23 dosáhli průměru do 1,5 včetně bez trojky.

V 8.50ve školní aule přivítala paní ředitelka 49 oceněných studentů. Poděkovala jim za velmi příznivé studijní výkony a popřála pěkné letní prázdniny.

Za studenty opět vystoupil Marek Ožana z 3.A.

Také on pochválil své spolužáky za pěkné výsledné hodnocení.

Poté se přistoupilo k rozdávání sponzorských darů.

Velké poděkování náleží firmě Kavamat, která v prostorách naší školy provozuje automaty na sladkosti, kávu a čaj. Ta jako vždy poskytla studentům se samými jedničkami dárkové tašky se svými produkty. Firma Ollies přidala těmto studentům se samými výbornými dárkové kazety makronek.

Studenti na dalších 15 místech získali knihu z nakladatelství Dobrovský. I na prázdniny se nějaké to čtení bude hodit.

Na dalších místech studenti obdrželi dle výběru hrnek, USB disk či klíčenku na krk.

Všichni studenti dostali dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč z Kauflandu. Poskytovatelem je opět SRPOA. Dále každý student vybíral ponožky, sponzorský dar firmy VAJANA plus s.r.o. pana Radomíra Gärtnera.

K letnímu osvěžení přispěly i nápoje společnosti Coca-Cola, která rovněž v prostorách školy provozuje automat na nápoje.

Velké poděkování právem náleží všem sponzorům.

Za školní parlament přejeme všem studentům školy pěkně dlouhé prázdniny.

Fotogalerie: Lucie Busková, 3.B
Lucie Tomisová, hospodářka školy