Silový víceboj – okresní kolo soutěže středních škol

Dne 19. 2. 2024 se vybraní studenti naší školy zúčastnili okresního kola soutěže v silovém víceboji SŠ, kterou pořádala OA Mariánské Hory. Soutěžila čtyřčlenná družstva chlapců a dívek v různých disciplínách, počítaly se výkony 3 nejlepších za družstvo a pak i výkony jednotlivců.

Dívky soutěžily ve šplhu, trojskoku, hodu medicinbalem dozadu a v počtu lehů sedů za minutu. Naši školu reprezentovaly studentky Nela Kubalčíková, Aneta Trojková, Daniela Bazsová ze 3.A, Nina Mizeráková z 1.A a Veronika Prokopová z 2.B. Celkově děvčata ve velmi silné konkurenci obsadila 7. místo, nejlepší z jednotlivců byla Nina Mizeráková, která se umístila na 12. místě.

Družstvo chlapců naši školu reprezentovalo ve složení Adam Teichman, Michal Černý, Dominik Gaborik ze 3.B a Lukáš Vyka z 1.B. Družstvo chlapců soutěžilo v disciplínách – tlaky s činkou, trojskok, shyby a vznosy na doskočné hrazdě. V početné konkurenci obsadili hoši 8.místo, nejlepší umístění dosáhl Lukáš Vyka na 21.místě.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy!

Mgr. J. Dorotíková, Mgr. K. Kofránková

Silový víceboj - okresní kolo soutěže středních školSilový víceboj - okresní kolo soutěže středních škol