Projektový den 2024

Dne 26. 6. 2024 proběhl projektový den pro studenty třetího ročníku oboru Informační technologie.

Studenti byli rozděleni do tří týmů, přičemž každý tým měl vytvořit k zadanému tématu „Pronájem srubů a roubenek“ tři produkty dle zadaných kritérií:

1. webovou stránku s moderními prvky aplikovanými na layout,
  2. vektorové logo ve formátu SVG,
  3. aplikaci v C# pro rezervační systém srubů a roubenek.

Studenti se projektu věnovali se zájmem a vytvořili zajímavé produkty. Na závěr byly jednotlivé týmy hodnoceny komisí učitelů a byl vybrán nejlepší projekt. Hodnocen byl jak design webů, loga a aplikací, tak i funkčnost a využití moderních trendů v těchto oblastech.

Přestože všechny týmy podaly solidní výkon a za tři hodiny dokázaly splnit zadání projektu, vítězství si odnesl tým číslo 1, ve složení Patrik Bernovský, Vojtěch Mazánek, Filip Pavelek, Theodor Šimek a Matyas Žurek.

Studenti si během projektového dne vyzkoušeli jednak týmovou spolupráci, ale především aplikaci znalostí a dovedností získaných během studia z oblastí tvorby webových stránek a programování v C#.