Odbíjená chlapců a dívek (12. 11. 2014)

Dne 12. 11. 2014 proběhlo okresní kolo soutěže SŠ v odbíjené chlapců a dívek na SPŠEI Kratochvílova, které se zúčastnilo 10 družstev. Dívčí družstvo ve složení Veronika Hráchová, Kristýna Pavlasová, Michaela Celárková, Tereza Vernarská, Dominika Bohdalovská, Iveta Králová. Anna Výtisková a Dominika Luptovcová se v kvalitní soutěži umístilo na 3.místě a těsně jim utekl postup do krajského kola. Chlapci zabojovali a po zisku největšího počtu bodů zvítězili a zasloužili si postup do krajského kola! Naši školu reprezentovali za 4.ročníky Matěj Štěpán, Jan Zahradník, Michal Dušek, Vojtěch Tichý, Dan Kladiva, Jan Osmančík, Tomáš Janoušek a Josef Čup, za 3.ročníky Patrik Gola a Radim Kupka a za 2.ročníky Adam Kebísek a Tomáš Hein.

Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujme k postupu do krajského kola!

J.Dorotíková