Lyžařský výcvik (2013)

Lyžařský výcvik se uskutečnil v lyžařském areálu Snowparadise Velká Rača v termínu 18. – 22. 03. 2013. Zúčastnili se studenti 2.ročníků a několik studentů z 3.ročníku v počtu 34. Ubytování bylo zajištěno na turistické chatě AVC na vrcholu sjezdovky Dedovka, kde studenti absolvovali výcvik na carvingových lyžích a na snowboardu v jednotlivých družstvech pod vedením instruktorů Mgr.Dorotíkové, Mgr.Kofránkové a Mgr. Jaskulové. Zdatnější se vydali i na sjezdovku Marguška a Laliky, kde je náročnější terén.
Počasí bylo mrazivé se sněžením, jeden den jsme zažili slunečný. Odpolední a večerní program byl zajištěn formou přednášky o bezpečném pobytu na horách z Horské služby a základy resuscitace, kterou zajistil lékař LVK. Každý večer si studenti z jednotlivých tříd připravili program pro všechny účastníky. Lyžařský výcvik splnil svůj účel a každý si určitě odvezl příjemné zážitky.

Mgr. Jolanta Dorotíková, vedoucí LVK