Literární a výtvarná soutěž Nejsem na světě sám (05. 12. 2011)

Literární a výtvarná soutěž o Cenu Jiřího Šedého

Společnost Radka, o.s., Rodiče a děti Kadaně – Agentura Radost, pomoc potřebným, vyhlásila literární a výtvarnou soutěž o Cenu Jiřího Šedého „Nejsem na světě sám“ na téma „Barevný svět“.

Tato soutěž byla určena pro tři věkové kategorie. Poměřovat své schopnosti mohly děti ve věku 6 – 10 let, 10 – 15 let a v kategorii 16 a více let. Do této soutěže se přihlásili i studenti naší školy. A dosáhli opravdu vynikajících výsledků, studentka Iveta Zdeňková (L4.A) se v kategorii 16 let a více umístila na nádherném 1. místě, získala cenu za originalitu v literární části soutěže O Cenu Jiřího Šedého. Na krásném 2. místě skončila taktéž studentka naší školy, slečna Aneta Markusová (L4.A).

Naši studenti se zapojili do výtvarné části soutěže:

• Gabriela Poštůlková, A 3.B
  • Petra Deptová, A 3.B
  • Tereza Burková, L 2.
  • Petra Pekarčíková, I 1.
  • Josej Čup, I 1.

Následující studenti se zúčastnili literární části se svými esejemi na téma Barevný svět:

• Veronika Mikysková, L 4.A
  • Aneta Markusová, L 4.A
  • Iveta Zdeňková, L 4.A
  • Vendulka Vyležíková, A 2.

Slavnostní vyhodnocení a předání cen vítězům se uskutečnilo dne 05. 12. 2011 v prostorách Františkánského kláštera v Kadani.

Našim studentkám za jejich skvělé umístění blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.