Josefovská soutěž 2023

Dne 20. 3. 2023 tradičně proběhla Josefovská soutěž. Inovovaná podoba letošního ročníku přilákala k registraci neuvěřitelných 31 tříčlenných týmů, které změřily síly ve svých znalostech z ekonomiky, účetnictví a informatiky. Studenti tentokrát mohli vytvořit svůj tým napříč ročníkem, což někteří z nich využili jako svoji základní strategii. Členové takového týmu pak měli svou předurčenou úlohu ve specializaci na danou část. Jiné týmy vsadili na kolektivní práci, každopádně všechny spojovala spolupráce, soutěživost a snaha dostat se v této silné konkurenci s umístěním co nejvýše.

Nejvyšší bodový zisk a první místo získal tým 1. ročníku ve složení Martin Zemánek (1. C), Jakub Kubečka (1. C) a Vojtěch Onderka (1. C). Stříbrnou příčku obsadil tým 2. ročníku – Natálie Bortolotti (2. A), Lukáš Červenka (2. A), Jakub Slazyk (2. C). Třetí pozici obsadili studenti 3. ročníku Adéla Suchánková (3. B), Barbora Lachnitová (3. B) a Jakub Vidlář (3. B).

Úspěšný týmům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast a atmosféru soutěže, kterou zachycují fotografie. Ty potvrzují, že nadšení mnohdy znamená více než znalosti 😊

Ing. Martina Mertová
Ing. Petra Sedlářová