Ekonomicko-manažerská olympiáda (13. 04. 2012)

Ekonomicko-manažerská olympiáda je organizována čtvrtým rokem studenty Fakulty managementu a ekonomiky ve Zlíně, v rámci předmětu Řízení projektů. Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se tak stala jedinou vysokou školou v České a Slovenské republice realizující projekt, jehož hlavním cílem je vybrat ze studentů středních škol ty nejlepší, kterým umožní přijetí na fakultu managementu a ekonomiky bez přijímacích zkoušek, a to již na konci 3. ročníku.
Studenti naší školy se této akce zúčastnili již podruhé. O tuto akci projevilo zájem 12 studentů třetích ročníků.
Olympiáda se skládá ze dvou kol – předkola a finále.
Předkolo proběhlo na naší škole 13. 04. 2012. Studenti skládali test v písemné podobě, který byl rozdělen na několik oblastí – manažerská a ekonomická, oblast všeobecného přehledu, anglická, logická a matematická a společenskovědní.
Výsledky předkola budou uveřejněny, ve středu 23. 05. 2012.
Na základě výsledků předkola postoupí úspěšní uchazeči do finále Ekonomicko-manažerské olympiády, jež se uskuteční v sobotu 16. 06. 2012 v Univerzitním centru Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, nám. T. G. Masaryka 5555.
Studentům, kteří uspějí ve finále, bude nabídnuto přijetí do jakéhokoliv bakalářského oboru Fakulty managementu a ekonomiky pro akademický rok 2013/2014 bez přijímacích zkoušek.
Přeji naši studentům úspěšné zvládnutí předkola.

Ing. Helena Svršková