Turnaj SŠ ve volejbale u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii

Dne 15. 11. 2019 jsme se již tradičně zúčastnili 50. ročníku turnaje středních škol ve volejbale, který proběhl v rámci Dne studenstva na SPŠ elektroniky a elektrotechniky Kratochvílova. Zúčastnilo se celkem 12 týmů z různých SŠ z Ostravy. Do finále postupovaly první 2 družstva.

Družstvo dívek ve složení K. Lubojacká, T. Silvášiová, H. Šimonová, E. Kubačáková, E. Smudová a B. Kupková se bohužel neprosadilo v posledním zápase a prohrálo tak boj o třetí místo.

Družstvo chlapců ve složení J.Krátký, M. Grendysa, O. Janík, F. Kawa, J. Konupčík, a M. Praus se umístilo v silné konkurenci také na 4. místě. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý bod.

Novinkou byl turnaj smíšených družstev, kde náš tým ve složení T. Kučera, D. Galač, D. Vaněk, Z. Poběžalová, S. Pěchová a T. Hurinová s dopomocí ostatních hráčů zabojoval, zvítězil a umístil se na historicky 1.místě!
Gratulujeme!!!

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy!

J. Dorotíková