4. ročníky se loučí

Vážená paní učitelko,

v roce 2018 jsme stáli před rozhodnutím výběru střední školy. Náhoda dala a setkala se třída 1.A pod odvážným vedením paní učitelky Svrškové. Na začátku jsme si byli hodně cizí, ale adaptační kurz nás dokonale stmelil. Od té doby jsme táhli za jeden provaz. I když jsme v prvním ročníku byli hodně divocí, paní učitelka nás dokázala zkrotit. V následujících letech nás čekala nečekaná zkouška, která nás poslala do distanční výuky, kterou jsme pomocí učitelů skvěle zvládli. Nyní se nacházíme ve čtvrtém ročníku před bránou maturitní zkoušky.

Rádi bychom Vám jménem naší třídy poděkovali za celé čtyři roky, které jste s námi prožila. Střední škola byla pro mnohé z nás velikou zkušeností v našem životě, na kterou budeme velmi rádi vzpomínat.

Děkujeme také ostatním učitelům za podporu, pochopení a pevné nervy. Střední škola byla velmi důležitou etapou našeho života, kterou jste nás provázeli.

Vaše 4.A

DĚKUJEME ❤

Tak a je to tady. Čtyři roky uběhly jako voda (pro někoho pět) a jsme na konci čtvrťáku, na konci střední školy, a hlavně i na konci jedné kapitoly našeho života.

První náš společný příběh se začal psát na adaptačním kurze, který si budeme pamatovat, protože jsme se sblížili a užili si ho společně. Nezapomene ani na naši beánii, kdy nás naše třídní Mgr. Michaela Kubáčková přivítala s hrncem na hlavě, pod kterým skrývala myšičku s rady do života. Druhý a třetí ročník utekl strašně rychle. Díky distanční výuce se z nás stali i dobří parťáci a pomáhali si jako tým. Ale taky nám sebrala i dva roky společných chvil. No a čtvrtý ročník utekl rychleji než mrknutí a je konec.

Na naši třídu byly někdy potřeba hodně pevné nervy, víme to, ale neztráceli jste s námi trpělivost a za to děkujeme a zároveň se omlouváme za problémy, kterých bylo hodně.

Naše třídní by pro nás strčila ruku do ohně. Snažila se nám vždy pomoc a poradit. Bojovala za nás. Celé ty čtyři roky nás měla pod křídly a pečovala o nás jako o vlastní. Učila nás a je čas, abychom opustili hnízdo a vydali se do světa.

Všem znovu moc DĚKUJEME a budeme doufat, že si na nás v budoucnu vzpomenete (v dobrém), protože naše vzpomínky na Vás, na školu a třídu určitě v nás dlouho zůstanou.

Studenti stále přicházejí a odcházejí, vzpomínky ale zůstávají.

Vaše 4.B

Vážené profesorky a profesoři,

Jsou to už čtyři roky od chvíle, kdy jsme se sešli na této škole a stali se z nás spolužáci. Nebyly to jen roky plné zkoušení a písemek, ale hlavně zábavy a nezapomenutelných zážitků. V tomto období života jsme společně překonali mnoho zkoušek, včetně distančního vzdělávání, ale společně jsme to zvládli a došli až sem, na konec čtvrťáku. Nyní nás zde čeká už jen poslední zkouška – maturita.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat našemu třídnímu profesorovi Klimšovi: Děkujeme za Vaši trpělivost a jsme moc rádi za to, že jste za námi vždy stál, přestože to s námi nebylo vždy snadné. Věříme, že na nás nezapomenete a budete na nás vzpomínat jen v dobrém a občas i s humorem.

Rádi bychom poděkovali i ostatním učitelům za snahu nás něco naučit a často za pevné nervy, které jsme vám nejednou napínali.

Mnohým z nás střední škola dala spoustu nových zkušeností a znalostí, a přestože se brzy každý vydá vlastním směrem, všechny vzpomínky nám zůstanou a doufáme, že i Vy si na naši třídu občas vzpomenete.

Vaše 4.C