Ocenění nejlepších žáků Ostravy-Poruby

V pátek 9.6.2023 proběhl již 21. ročník ocenění nejlepších žáků ZŠ a SŠ paní starostkou obvodu Ostrava-Poruba.

Za naši školu dostal ocenění student 4.B Vojtěch Mikeš. Student na naší škole prospíval celé čtyři roky s vyznamenáním, odmaturoval s vyznamenání.

Kromě studijních výsledků naši školu reprezentoval v mnoha soutěžích na úrovní krajů i celostátních. Za zmínku stojí 1.místo v celostátní soutěži Ekonomický tým, 1. místo v celostátní soutěži Čím budeme platit za 30 let a vloni 2.místo, letos 3. místo v celostátní soutěži SŠ – esej na odborné téma. Ocenění z této poslední soutěže si převzal až v Praze a odnesl si nezapomenutelné zážitky.

Student je již přijat na vysokou školu a my všichni mu přejeme hodně úspěchů nejen studijních, reprezentativních, ale i životních.

Eva Bosová –třídní učitelka

Ocenění nejlepších žáků Ostravy-Poruby