Zeměpisná olympiáda OA Poruba

Dne 16. 2. 2022 se konalo školní kolo Zeměpisné olympiády pro 2. a 3.ročníky, kterého se zúčastnilo 18 studentů naší školy. V soutěži si ověřili dovednosti v práci s atlasem, znalosti z regionální geografie Asie, Evropy a České republiky, práci s kartogramy, kartodiagramy a tabulkami. Zvítězil Adam Tomášek ze třídy 3. C, který postoupil do okresního kola.

Výsledky:
1. místo: Adam Tomášek  3.C
2. místo: Richard Klobouk 3.B
          Matyáš Lukačovič 2.B
3. místo: Barbora Lachnitová 3.B

Další umístění: M. Ožana (3.A), A. Suchánková (3.B) a M. Šrubařová (3.A), M. Metnarová (3.B),  L. Červenka (2.a), N. Halotová (3.A) a D. Bazárová (2.A), E. Dřezová (3.B), V. Jantulová (2.A), A. Mozdřenová (3.A), K. Jelínková (3.A), A. Dobšovičová a A. Trojková (2.A), D. Bazsová (2.A).

Všem soutěžícím děkuji za účast a vítězi gratuluji!

Mgr. J. Dorotíková

Zeměpisná olympiáda OA PorubaZeměpisná olympiáda OA Poruba