VOLEJBALOVÝ TURNAJ OA Poruba 24. 6. 2022

Každoročně se na naší škole koná tradiční volejbalový turnaj tříd v ročníku, kdy hrají smíšená družstva chlapců a dívek podle pravidel volejbalu.

Ve čtvrtek před koncem školního roku začali turnaj jako první hrát studenti 1. ročníků. Urputné a hlavně vyrovnané souboje za bouřlivé atmosféry předvedly všechny týmy. V kvalitních zápasech, kde nebyla nouze o zajímavé situace, mezi 1. ročníky zvítězila třída     1. C ve složení Ničman R., Nikel A., Bartek D., Staniowski J., Kotala Š., Bílý D., Samek D., a Lichý L. Na 2. místě skončila třída 1. A a na 3. místě třída 1. B.

Turnaj pokračoval zápasy 2. ročníků, které byly také velmi vyrovnané a napínavé. Nakonec zvítězila třída 2. B ve složení Suchánková A., Vidlář J., Kobolka D., Vykydal M., Adámek L., Gawelczyk J. a Klobouk R. Na 2. místě se umístila třída 2. C a na 3. místě třída 2. A.

Jako poslední se hrály zápasy družstev 3. ročníků, kde se hrály i třísetové bitvy a po dlouhých vyrovnaných setech zvítězilo družstvo 3. B ve složení Novotný Z., Košec J., Šindler J., Záhumenský M. a Galdia R. Na 2. místě pak skončilo družstvo 3. C a na 3. místě tým 3.A.

Všichni si odnesli diplomy a sladké ceny, vítězové ještě navíc poháry.

Všem hráčům děkujeme za kvalitní výkony a vítězům blahopřejeme

Mgr. J. Dorotíková, Mgr. K. Kofránková