VOLEJBALOVÝ TURNAJ OA Poruba 19. 12. – 20. 12. 2018

Každoročně se na naší škole koná již tradiční volejbalový turnaj tříd v ročníku, kdy hrají smíšená družstva chlapců a dívek podle pravidel volejbalu a vítěz pak postupuje do celoškolního finále.

V letošním roce se ve středu mezi sebou utkali studenti 2. a 3. ročníků. V kvalitních zápasech, kde nebyla nouze o zajímavé situace mezi 2. ročníky zvítězila třída 2. C ve složení Kawa F., Konupčík J., Kuča J. a Vaněk D. Ve 3. ročnících mezi sebou svedla napínavý zápas družstva 3. A a 3. C a úspěšně postoupil  tým 3. A ve složení Lubojacká K., Silvášiová T., Bittner J., Danyi M., Grebeníček J. a Čačo T.

Ve čtvrtek začaly zápasy mezi 1. ročníky, ve kterých statečně bojovala smíšená družstva 1. A a 1. B, ale nakonec zvítězil chlapecký tým 1. C. Pak pokračovaly zápasy 4. ročníků. Tam už se bylo na co dívat. Urputné a hlavně vyrovnané souboje za bouřlivé atmosféry předvedly všechny týmy, ale nakonec nejpevnější nervy měli studenti 4. C ve složení Zámečníková L., Profota M., Hrubý J., Korta J., Bergerová S. a Galas T.

Všichni si odnesli diplomy a hodnotné ceny, sponzorované firmou Kaufland, vítězové obdrželi navíc vstupenky na školní plesa a postupují do celoškolního kola.

Všem hráčům děkujeme za kvalitní výkony a vítězům blahopřejeme

Dorotíková, K. Kofránková