VÁNOČNÍ VOLEJBALOVÝ TURNAJ OA Poruba 18. 12. – 19 12. 2019

Každoročně se na naší škole koná již tradiční volejbalový turnaj tříd v ročníku, kdy hrají smíšená družstva chlapců a dívek podle pravidel volejbalu a vítěz pak postupuje do celoškolního finále.

Ve středu 18.12. 2019 mezi sebou utkali studenti 3. a 4. ročníků. Tam už se bylo na co dívat. Urputné a hlavně vyrovnané souboje za bouřlivé atmosféry předvedly všechny týmy. V kvalitních zápasech, kde nebyla nouze o zajímavé situace, mezi 3. ročníky zvítězila třída     3. C ve složení Kawa F., Konupčík J., Janík O. a Vaněk D. Ve 4. ročnících mezi sebou svedla napínavý zápas družstva 4. A a 4. C, kdy družstvo 4.A obhajovalo loňské vítězství, ale zvítězil tým 4. C ve složení Kulig S., Krátký J., Grendysa M. a Siažik D.

Ve čtvrtek 19.12. začaly zápasy mezi 1. ročníky, ve kterých statečně bojovala smíšená družstva 1. A a 1. B, ale nakonec zvítězil chlapecký tým 1. C ve složení Hořín R., Haladěj M., Outrata T., Závadský A. Pak pokračovaly zápasy 2. ročníků, kde jasnou převahu prokázalo družstvo třídy 2. C ve složení Holek T., Klemens F., Profota F., Kubík J. a Duchovný J., které po zásluze zvítězilo.

Všichni si odnesli diplomy a sladké ceny, vítězové obdrželi navíc vstupenky na školní plesa a postupují do celoškolního kola.

Všem hráčům děkujeme za kvalitní výkony a vítězům blahopřejeme

J. Dorotíková, K. Kofránková