VÁNOČNÍ VOLEJBALOVÝ TURNAJ OA 2022

Každoročně se na naší škole koná již tradiční volejbalový turnaj tříd v ročníku, kdy hrají smíšená družstva chlapců a dívek podle pravidel volejbalu a vítěz pak postupuje do celoškolního finále.

V úterý 19.12. 2022 se mezi sebou utkali studenti 3. a 4. ročníků. Bylo se na co dívat. Urputné a hlavně vyrovnané souboje za bouřlivé atmosféry předvedly všechny týmy. V kvalitních zápasech, kde nebyla nouze o zajímavé situace, mezi 3. ročníky v napínavém zápase tříd 3. B a 3.C, nakonec těsně zvítězila třída 3. C ve složení Hořínek, Ulmann, Jančík, Černín a Babicz. Mezi 4. ročníky mezi sebou svedla vyrovnané zápasy družstva všech tříd a nakonec vítězství uhájila 4. B ve složení Košec, Novotný, Kunštatský, Šindler, Puchala a Záhumenský.

Ve čtvrtek 22.12. začaly zápasy mezi 1. ročníky, ve kterých statečně bojovala družstva všech 1.ročníků, ale nakonec zvítězil tým 1. B ve složení Konetzná, Fryčáková, Anděl, Brus, Mroz, Řeháček a Blažek. Pak pokračovaly zápasy 2. ročníků, kde jasnou převahu prokázalo družstvo třídy 2. C ve složení Ničman, Lichý, Schrom, Honus. Samek, které po zásluze zvítězilo.

Cenu za nejlepší dresy si bezkonkurenčně odnesla družstvo třídy 3. B ve složení Vidlář, Klobouk, Vykydal, Gawelczyk, Suchánková a Dřezová.
Všichni obdrželi diplomy a sladké ceny, vítězové pak postupují do celoškolního finále.

Všem hráčům děkujeme za kvalitní výkony a vítězům blahopřejeme

J. Dorotíková, K. Kofránková