Turnaj ve florbalu SŠ DÍVKY A CHLAPCI

Turnaj ve florbalu SŠ dívek – 2019

Dne 26. 11. 2019 jsme se po dlouhé době zúčastnili florbalového turnaje dívek, který se každoročně koná na SPŠ Chemické a SPŠ Stavební.

Družstev  bylo celkem 12, tj. 4 skupiny po 3 týmech.  Naše děvčata tedy čekala 2 utkání – nejprve hrály s OA Ostrava – Mariánské Hory a poté Sportovním gymnáziem. Bohužel do dalších bojů jsme nepostoupili. První zápas děvčata rozehrála slibně, kdy se dostala do vedení, ale nakonec náš tým podlehl soupeřkám 1:2. V následujícím utkání nás čekal silný tým SG, tvořený převážně výkonnostními hráčkami a konečný výsledek 0:6 odpovídal poměru sil na hřišti.

Přesto bych chtěla naše děvčata pochválit za skvělý přístup a obětavou hru.

Turnaj ve florbalu SŠ chlapci – 2019

Dne 28. 11. 2019 se florbalového turnaje zúčastnili také chlapci. Opět na SPŠ Chemické a SPŠ Stavební.

Mužstev bylo celkem 8, tj. 2 skupiny po 4 týmech.  Nejprve jsme se utkali s BPA, které jsme podlehli 1:3. Následovala SPŠ Zengrova, která nás porazila 3:0. Chlapci bohužel neuspěli ani v posledním zápase skupiny, kdy podlehli SPŠ Stavební 2:6.

I přes snahu našeho mladého týmu (tým tvořili převážně studenti 1. a 2. ročníku) se nepodařilo uspět a postoupit do okresního kola. Nicméně věřím, že chlapci získali zkušenosti a v příštím roce budou vyrovnanějšími soupeři s ambicemi na postup.

Mgr. Karolína Kofránková
kabinet TEV

Fotogalerie