Soutěž SŠ ve volejbale 2018

Dne 15. 11. 2018 se naše škola zúčastnila soutěže středních odborných škol ve volejbale, pořádaného u příležitosti „Dne boje studentů za svobodu a demokracii“ na SPŠEI Ostrava. Soutěžila družstva dívek i chlapců z 6 škol, za dívky se přihlásilo 5 týmů, za chlapce 4 týmy.

Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení – Čaverová N., Lubojacká K., Silvášiová T., Prusková L., Kupková B., Jasanská N., Poběžalová Z., náhradnice Kubačáková E. a Pěchová S. V silné konkurenci a bouřlivé atmosféře naše družstvo dívek hrálo o každý míč, ale nakonec skončilo na 3. místě a postup do okresního finále utekl jen těsně.

Chlapci ve složení Folvarczný A., Kocsis S., Nadhajský M., Tilscher J., Konupčík J., Kawa F. a Praus M. také statečně bojovali, ale konkurence ostatních družstev byla velmi silná a skončili celkově na 4. místě.

Všem studentů děkujeme za reprezentaci školy a družstvu dívek gratulujeme k úspěchu!

J.Dorotíková