Soutěž Office 2022

Ve čtvrtek 1. 12. 2022 se studenti Jakub Slazyk (2.C), Adam Tomášek a Samuel Kratoš (oba 3.C) zúčastnili

XV. ročníku regionální soutěže OFFICE 2022.

Tato soutěž se již tradičně koná na Obchodní akademii v Šenově u Nového Jičína a pořádá ji Mendelova střední škola Nový Jičín.

Studenti porovnávají své znalosti ve třech oblastech IT dovedností – v textovém editoru, tabulkovém procesoru a prezentačním programu. V každé kategorii zpracovávají souvislý příklad, na který mají pouze 30 minut čistého času.

Letošního XV. Ročníku se zúčastnilo 42 studentů z 15 středních škol Moravskoslezského kraje. Soutěžící si mohli vybrat českou nebo anglickou verzi soutěže. Adam, Jakub i Samuel se rozhodli pro vypracování jednotlivých úkolů v české verzi.

Nejlépe se dařilo zpracovávat jednotlivé úkoly Adamu Tomáškovi, který se umístil na krásném 9. místě, Samuel Kratoš skončil na taktéž velmi pěkném 12. místě a Jakub Slazyk obsadil hezké 15. místo.

Studentům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ing. Jana Krejčí