Soutěž OFFICE 2016

V úterý 6. 12. 2016 se studenti třídy 3.C – Barbora Vašíčková, Jakub Šutta a Filip Theodor,  v doprovodu Ing. Jany Krejčí, zúčastnili

XI. ročníku regionální soutěže OFFICE 2016

Soutěž pořádala Mendelova střední škola Nový Jičín a konala se na Obchodní akademii v Šenově u Nového Jičína. Studenti porovnávali své znalosti ve třech oblastech – textovém editoru, tabulkovém procesoru a prezentačním programu. V každé oblasti zpracovávali souvislý příklad, na který měli 30 minut.

V letošním roce se soutěže zúčastnilo 60 studentů z 22 středních škol Moravskoslezského kraje.

Z našich studentů se nejlépe dařilo Jakubovi Šuttovi, který se umístil na 26. místě. Barbora Vašíčková skončila na 42. místě a Filip Theodor obsadil 53. místo. Celkově jako škola jsme se umístili na pěkném 12. místě.

Studentům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Ing. Jana Krejčí