Školní knihovna

Mnozí z Vás vědí, že máme na naší škole i školní knihovnu.

Momentálně se nachází ve správní budově v 2. p na konci chodby (vedle PC učebny č. 7)

Protože o prostorách z ilustrační fotografie si můžeme nechat jen zdát, momentálně není knihovna přístupná k osobní návštěvě. Nicméně bude možné si on-line prohlédnout seznam nabízených knih a následně si knihu vypůjčit.

Knihovna nebude běžně otevřená, ale po domluvě se mnou (Mgr. Veronika Piterková) nebo po zprávě zde v kontaktním formuláři Vám knihu zapůjčím.

Po předchozí rezervaci si knihu budete moci vyzvednout v knihovně každou středu v obědové pauze (12:15 – 13:00)

Během září očekávejte aktuální seznam knih zde na stránkách školy a na dveřích knihovny.

I když je momentálně nabídka knih ještě malá, slibuji, že budeme knihy průběžně dokupovat a rozšiřovat naši nabídku.

Za sekci CJL Mgr. Veronika Piterková