Sbírka pro opuštěná zvířata

V pondělí 20.12.2021 byla ukončena sbírka pro opuštěná zvířata.

Podařilo se vybrat neuvěřitelných 9 616 Kč.

Obrovské poděkování těm, kteří přispěli, ať už několika korunkami či stokorunami.

Celková částka byla rozdělena, do psího útulku v Třebovicích putovaly potraviny v celkové hodnotě 6 616 Kč.

Na základě prosby útulku byly zakoupeny piškoty a pamlsky.

Velké poděkování PhDr. Ladislavě Pechové, která měla na starosti odvoz spolu se studentem J. Staniowskim z 1.C.

Druhá část ve výši 3 000 Kč na účet putovala 20 opuštěným kočkám do útulku u veteriny MvDr.  J. Nytry na Ukrajinské ulici, jedná se o Nadaci na pomoc zvířatům.

Poděkování patří členům školního parlamentu i PaedDr. Richterové za pomoc při výběru peněz.

Kontrolu finančních příspěvků provedly Nikol Halotová a Barbora Kopčáková z 2.A.

Potraviny nakoupili Lukáš Lichý, Štěpán Kotala a René Schrom z 1.C.

Fotogalerie: J. Staniowski, 1.C
R. Schrom 1.C
PhDr. L. Pechová

Z Nadace na pomoc zvířatům přišlo poděkování:

Dobrý den.

Jménem našeho útulku bych Vám chtěla srdečně poděkovat za finanční podporu! Velice si této pomoci vážíme a mnohokrát děkujeme všem, kteří se na sbírce finančně podíleli! Vážíme si zájmu studentů, kterým není lhostejný osud opuštěných koček a neváhali podat pomocnou ruku.

Děkujeme!

Děkuji a přeji hezké vánoční svátky

Jana Strišová

Nadace na pomoc zvířatům