Přednáška v Komerční bance (27. 11. a 07. 12. 2012)

Třídy I3 a A3 se ve dnech 27. 11. a 7. 12. 2012 zúčastnily na pobočce Komerční banky v Ostravě-Porubě přednášky, která měla rozšířit znalosti studentů z oblasti finanční gramotnosti.

Téma tohoto setkání bylo zaměřeno na finanční produkty banky vhodné pro studenty této věkové kategorie a na orientaci při výběru stabilního bankovního ústavu.
Studenti se aktivně zapojili do diskuze, která probíhala pod vedením pana Patrika Šmíry, DiS., týkající se bankovek a jejich ochranných prvků, stability a vlivu krizových prvků v bankovním sektoru a nejvhodnějších bankovních produktech pro studenty.

Návštěva pobočky byla velmi přínosná, proběhla v přátelské atmosféře a studenti si ověřili své znalosti z ekonomických předmětů s odborníkem z bankovního sektoru.