Pre-Testing v Britské radě

Studenti 2.A a 2.C se v průběhu září a října  2017 zúčastnili pre-testů z angličtiny v ostravské Britské radě. Navázali tak na besedu v této instituci na konci minulého školního roku.

Pokud uvažujete o složení mezinárodní zkoušky z angličtiny, čtěte dále.

Co je to Pre-Testing? Je to dobrá příležitost nejen pro studenty zkusit si cambridgeskou zkoušku zdarma.

Pre-testy připravuje Cambridge English za účelem pomoci zájemcům při přípravě a učitelům při výuce.

Testování má velký význam při sestavování reálných zkouškových testů. Výsledky obdrží studenti za 3 až 4 týdny po pre-testu.

Cambridgeské zkoušky jsou v Ostravě organizovány ve spolupráci s British Council, Czech Republic.

Naši studenti využili možnosti pre-testů z všeobecné angličtiny v úrovních A2 – B2.

Všeobecná angličtina (General English) cambridgeské zkoušky z obecné angličtiny jsou určeny pro kandidáty, jejichž rodným jazykem není angličtina. Patří mezi světově nejznámější kvalifikace z anglického jazyka. Nabízíme pětistupňovou škálu zkoušek. Každá zkouška prověřuje čtyři základní jazykové dovednosti – poslech, mluvení, čtení a psaní.

V případě zájmu kontaktujte Britskou radu na britske.centrum@kmo.cz

Mgr.Jana Kondeková