Pokyny pro adaptační kurz žáků 1. ročníku šk. r. 2019/2020

Adaptační kurz je součástí výuky a je pro žáky povinný.
Kurz je zajišťován ve spolupráci se Střediskem volného času Ostrava-Zábřeh.

Termín:

4. 9.  –  6. 9. 2019             třída 1. C               třídní učitelka Mgr. Monika Chvostková
9.  9.  – 11. 9. 2019           třída 1. A                      třídní učitelka Mgr. Anna Rotreklová
11. 9.  – 13. 9. 2019           třída 1. B třídní učitelka Mgr. Eva Bosová

Cena kurzu: Kč 1650,– (v ceně je doprava, ubytování, plná penze včetně svačin navíc, pitný režim, aktivity programu).

Uvedenou částku zašlete prosím nejpozději do 20. 8. 2019 na účet školy u Komerční banky  19-3251110267/0100.

Variabilní symbol platby = evidenční číslo žáka, které Vám bylo sděleno na informativní schůzce v červnu 2019. Tento variabilní symbol je platný k úhradám na účet školy po celou dobu studia žáka.  Do zprávy pro příjemce uveďte „adaptační kurz“ a jméno žáka.

Sraz u školy v 7:40 h. Odjezd na místo kurzu objednaným autobusem. Žáci proto mohou použít jako zavazadlo jak batohy, tak i cestovní tašky nebo kufry. Návrat autobusem ke škole mezi 11:40-12:15 h.

Místo pobytu: Pustá Polom, Penzion Setina, www.penzionsetina.cz

Ubytování v penzionu chatového typu v 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Jídelna, sál pro aktivity, fotbalové a volejbalové hřiště, tělocvična, stolní tenis.

Stravování: Zajištěna plná penze (5 x denně včetně pitného režimu). Stravování začíná obědem a končí snídaní.

Doklady: S sebou vzít občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny, prohlášení rodičů o zdravotní způsobilosti žáka a prohlášení rodičů o bezinfekčnosti dítěte (formulář obdrží žáci dne 2. 9. 2019).

Vybavení žáka:

• oděv: 3 druhy vhodného oblečení
    1. pohodlné oblečení do chaty a domácí obuv do chaty
    2. sportovní pohodlné vycházkové oblečení (dobré nepromokavé sportovní pevné boty, náhradní obuv, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, sportovní kalhoty, šusťáky, …)
    3. starší oblečení na hry do chaty i ven, které je možné ušpinit, zničit (hrozí bahno, smůla, promočení, barva, …) šátek, kšiltovka
      Oblečení i do deště a chladnějšího počasí!!!  Žáci tráví většinu času venku!!!
  • hygienické potřeby, ručník, pyžamo
  • malý batoh na pobyt venku (velikostně na svačinu, pití, bundu, pláštěnku), nádobu na nápoj
  • baterka nebo čelovka
  • bílé tričko na batikování, malování