Ocenění studentů 4. ročníků – pisatelů školního parlamentu

2. pololetí ve 4. ročníku je vždy krátké, velmi krátké. Naši pisatelé si i v tomto pro ně hektickém období našli čas na pozdravy, ať už to byly valentýnské, velikonoční či loučící se.

Ing. Marie Katapodisová, ředitelka školy, v pátek 22.4.2022 ocenila 6 studentů 4. ročníků, kteří přispívali na stránky školy. Poděkovala jim  za prospěšnou mimoškolní činnost a popřála hodně štěstí a znalostí u maturitní zkoušky.

Loučíme se s Adélou a Klárou, které nás pravidelně zásobovaly nejrůznějšími přáními.

Loučíme se i s Evou, Anetou, Markétou, Veronikou a Vojtou, kteří v posledním kole pozdravů a přání byli spíše konzultanty.

Drobné odměny ve formě dárkového poukazu z Kauflandu či sladkostí poskytlo SRPOA při naší škole. Tomu patří opět velké poděkování.

Mgr. Jana Kondeková
Fotogalerie: Lucie Tomisová