Mezinárodní soutěž na OPF Slezské univerzity (říjen – listopad 2013)

Skvělého úspěchu dosáhli studenti naší školy v mezinárodní souzěži pořádané v rámci projektu „Poradenství”, která probíhala od počátku října do konce listopadu 2013 (prodlouženo do 6. 12. 2013) na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. Zájemci měli možnost vybrat si některé ze čtyř vyhlášených témat z oblasti financí domácnosti, společenského protokolu, české ekonomiky v číslech nebo elektronického obchodování. Odborná porota složená ze zástupců odborníků v dané oblasti na počátku prosince vybírala vítěze z celkového počtu více než 60 zaslaných prací. Slavnostní předání cen vítězům se uskuteční ve středu 18. prosince od 10.00 hodin na půdě fakulty, a to za přítomnosti zástupců vedení fakulty a pozvaných hostů.

Výsledky soutěže v kategorii Finance domácnosti na téma Proč je důležité řídit finance domácnosti?:

• 1. místo: Veselý Tomáš (Obchodní akademie, Ostrava – Poruba)
  • 2. místo: Parmová Lucie (Gymnázium a Obchodní akademie, p. o., Orlová)
  • 3. místo: Šíma Filip (Obchodní akademie, Ostrava – Poruba)