Maturitní trénink – jaro 2019

Studenti 3. a 4. ročníků měli opět možnost zapojit se tentokrát do jarního maturitního tréninku a s předstihem si vyzkoušet maturitu.

Zjistili, jestli už všechno umí, nebo musí v přípravě přidat.

Online testy z matematiky, českého jazyky a angličtiny (všeobecné i jen poslechové) jsou vytvořeny podle aktuální podoby testů Cermatu a podle aktuálního Katalogu požadavků pro státní maturitu. Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Studenti se v testech seznámí s typy jednotlivých úloh, formou a strukturou testu. Výsledky mají k dispozici hned po testování.

Test z českého jazyka v jarním termínu 2019 obsahoval 32 úloh/75 minut, z matematiky 26 úloh/120 minut, z anglického jazyka 64 úloh/100 minut, poslech 24 úloh bez časového omezení.

Studenti mají vždy v náhledu vyřešeného testu i postup správného řešení jednotlivých úloh a u poslechu je uveden přepis nahrávky.

Cena jednoho testu –  90 Kč.

Ukázky testů :  www.testovani.cz/Projekt/2/maturitni-trenink

Mgr. Jana Kondeková