Matematika

Od všech studentů je v matematice a matematickém cvičení vyžadována aktivní účast (plnění pokynů učitele v hodinách a příprava domácích úkolů). Studenti jsou povinni nosit učební pomůcky na základě dohody s učitelem: sešit, sbírky úloh, pracovní sešit, kalkulačku, psací a rýsovací potřeby, matematické tabulky pro střední školy. S výběrem vhodné kalkulačky a tabulek vám vyučující matematiky rádi poradí. Není dovoleno využívat pro tento účet mobilní telefon. Učebnice a pracovní sešity se objednávají na začátku školního roku. Díky hromadnému poštovnému a slevám od nakladatelů pro školy jsou ceny příznivější než v jiných kamenných a internetových prodejnách. Učitelé matematiky rovněž využívají elearningový portál Moodle, kde žákům umisťují další materiály, příklady k procvičení, testy, domácí úkoly a odkazy na zajímavé stránky.

Vyučující matematiky