Lyžařský výcvik (14. – 19. 03. 2011)

Lyžařský výcvik se uskutečnil v termínu 14. – 19. 03. 2011 v lyžařském areálu Velká Rača. Zúčastnilo se 43 studentů z 2. a 3.ročníků, vedoucí kursu Mgr. Dorotíková, instruktoři – Mgr. Jaskulová, Mgr. Chytil, lékařský dohled zajištěn.

Ubytování – chata AVC, plná penze, pitný režim. Výcvik probíhal v družstvech podle výkonnosti ve třech lyžařských skupinách – výuka carvingu, družstvo snowboardistů, na sjezdovkách Košařiska /Dedovka/, Laliky, Hrebenová. Počasí bylo jarního charakteru, sníh technický, přírodní sníh jsme zažili poslední den, kdy napadlo 15 cm nového sněhu a výrazně se ochladilo.

V rámci odpočinkového dne jsme využili bobovou dráhu a zajistili jsme besedu z Horské služby. Studenti měli i praktickou ukázku ze zdravovědy, resuscitaci atd.
Lyžařský výcvik proběhl bez komplikací, studenty i pedagogy hodnocen velmi kladně.

Mgr. Jolanta Dorotíková, vedoucí LVK