Krajská stříbrná medaile Střední roku

Již potřetí získala naše škola na úrovni Moravskoslezského kraje stříbrnou medaili ve studentské anketě, tentokrát v ročníku „Střední roku 2019“.

Mezi středními školami v Ostravě jsme v minulých letech 3 roky za sebou obhájili prvenství. V roce 2019 jde o 2. místo v kraji a současně v Ostravě.

Tento úspěch je o to cennější, že se o něj zasloužili sami studenti, kteří oceňují kvalitu vzdělávání, profesionalitu a přístup pedagogů, zajímavé metody výuky. Líbí se jim rovněž prostředí a atmosféra ve škole. Důležitým faktorem pro odevzdání hlasu pro školu byla také řada školních i mimoškolních aktivit a projektů, do kterých se úspěšně zapojují.

Všem studentům naší školy, kteří se do hlasování zapojili, patří velké poděkování. Moc si toho vážíme. Je to zároveň závazek pro celý pedagogický tým, provozní zaměstnance a management školy do dalšího období.