KONTINENTÁLNÍ POHÁR V ATLETICE – OSTRAVA 2018

Naše škola se účastní soutěží v rámci Kontinentálního poháru v atletice, který proběhne na Městském stadionu ve Vítkovicích 8. – 9. 9. 2018. Celá doprovodná soutěž škol probíhá v několika fázích, školy byly rozlosovány do kontinentů, za které soutěží.

V rámci školy soutěžili studenti v hodu medicinbalem autovým způsobem a ve skoku do dálky z místa. V těchto disciplínách se pak desetičlenná družstva dívek a chlapců zúčastnila akce v atletické hale ve Vítkovicích, kde se družstvo chlapců umístilo na 2.místě a družstvo dívek na 3.místě, celkově jsme za kontinent Afrika zvítězili!

Družstvo dívek –K. Lubojacká, Silvášiová T., Piskořová K., Mojdlová S., Kalejová M., Hlavenková N.,Uličná K.,Trinh T., Paskerová V., Slívová B.

Družstvo chlapců – Kawa F., Novotný D., Kuča J., Vaněk D., Danyi M., Praus M., Folvarczný A., Špaček N., Hrubý J., Marek T.

Gratulujeme všem studentům, kteří reprezentovali!

Dalším pokračováním akce byl dne 6.6.2018 kvalifikační závod ve štafetách chlapců a dívek na 4 krát 400m na Městském stadionu ve Vítkovicích, kde družstvo dívek ve složení V.Schmiedová, B. Slívová, N. Hlavenková a K.Uličná obsadilo 5.místo a družstvo chlapců se ve složení J.Tilscher, M.Praus, J.Kuča a A.Folvarczný umístilo na krásném 2. místě za kontinent Afrika.

Gratulujeme k dosaženým výkonům a děkujeme za reprezentaci naší školy!

J.Dorotíková

Fotogalerie