Celostátní soutěž Finanční gramotnost (Prosinec 2012)

Studenti třetích ročníků se zúčastnili v prosinci 2012 školního kola 4. ročníku celostátní Soutěže Finanční gramotnost, kterou pro školní rok 2012/2013 vyhlásilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, která je realizována společností COFET, a. s. pod odborným dohledem Asociace finanční a občanské gramotnosti, o. s.

Ve školním kole 4. ročníku Soutěže Finanční gramotnosti soutěžilo celkem 27 570 žáků 373 středních škol z celé ČR.

Na naší škole se tohoto kola, které bylo organizováno prostřednictvím internetového portálu, zúčastnilo 67 studentů. Prvních 6 studentů obdrželo od pořadatele diplom. Jedná se o tyto studeny, kterým blahopřejeme:

• 1. místo Kotík Filip – třída I 3.
  • 2. místo Studená Kateřina – třída L 3.
  • 3. místo Mrázek Jakub – třída I 3.
  • 4. místo Maček Marek – třída A 3.
  • 5. místo Kubečková Kateřina – třída I 3.
  • 6. místo Kuchař Roman – třída L 3.

Studenti na prvních třech místech postupují do okresního kola, které proběhne v měsíci lednu 2013.