ANGLICKÉ JARO divadelní představení

Studentské Domino Theater z Brna připravilo v rámci projektu ANGLICKÉ JARO divadelní představení HENRY AND SIX WIVES (Jindřich a šest žen).

Divadelní hra byla inspirována anglickými dějinami z 1. poloviny 16. století. Herci jako postavy Muzea voskových figurín Madame Tussaud ožívají a vypráví své životní příběhy. Vše je pojato se studentskou nadsázkou a lehkým situačním vtipem a humorem. Celá hra je nastudována v angličtině.

Představení se konalo 18. 5. 2017 v SVČ Korunka v Mariánských Horách, zúčastnili se ho studenti 2. ročníků.  Akce se setkala s pozitivním ohlasem, podařilo se vtipnou formou propojit historické souvislosti s jazykovými dovednostmi. Podobné nabídky určitě uvítáme i do budoucna.

PhDr. Pechová

HENRY AND SIX WIVES