Letos jsme vyrazili do Krkonoš na již tradiční akci se skupinou 22 studentů 2. ročníků a s kolegou D. Čechem. Jeli jsme opět na čtyřdenní turistický kurz a cestovali vlakem i autobusem, takže různé přesuny a čekání na přípoje vytvářely mnohdy zajímavé situace.
Více