Vyhledávání na webu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > 4.C (2021/22–2024/25) – rok po maturitě

4.C (2021/22–2024/25) – rok po maturitě



V pátek 15. 5. 2026  se absolventi 4. C (2021/22–2024/25) v počtu 16 sešli na neformálním srazu po roce od maturity.

Místem setkání se stala restaurace Třebovická role.

Od 17.00 do 20.00 bylo o čem hovořit. Témata se navzájem prolínala – vysoké školy, obory, zkouškové období, zápočty, marketing, management, finance, programovací jazyky.

 Nebo práce – IT pozice, opravy IT zařízení, brigády, stavby, ale i vlastní podnikání.

Studenty přišel pozdravit i pan ředitel Mgr. Jakub Mojžíš. Diskuse o vysokoškolských či pracovních zkušenostech nebrala konce.

 

Jako bývalá třídní přeji všem absolventům hodně štěstí u nadcházejících zkoušek, pracovní i osobní úspěchy, ale hlavně krásné léto.

 

Fotogalerie René Schrom

 

4.C rok po maturitě