Adaptační kurz 1.A

Adaptační kurz třídy 1.A se uskutečnil v příjemném prostředí penzionu Setina, 25 km od Ostravy. Studenti se zúčastnili v plném počtu 30, dozor vykonávala třídní Mgr. J. Dorotíková a vyučující CJL Mgr. B. Grebíková. Byl připravený velmi pestrý program, aktivní byli i vyučující, a tak mohli mapovat reakce studentů v různých situacích. Počasí přálo, svítilo sluníčko, občas zapršelo, ale nic nebránilo tomu, aby se téměř všechny aktivity provozovaly venku na hřišti nebo v blízkém okolí penzionu. Studenti byli zapojováni do zajímavých seznamovacích, sportovních a kontaktních aktivit, při kterých mohli poznávat své nové spolužáky. Výjimkou nebyly ani noční aktivity, kde si mohli vyzkoušet svou orientaci a šikovnost. Akce byla lektory z DDM Ostrava Zábřeh dobře připravena, podle hodnocení studentů i vyučujících splnila svůj účel a byla velmi přínosná.

Mgr. Jolanta Dorotíková