Adaptační kurz 1. A a 1. B

Letošní studenti prvních ročníků absolvovali v pátek 10. 9. z důvodu covidové situace pouze denní adaptační kurz, který pro ně připravila organizace Rozjeď se, z. s. Celá akce proběhla v blízkosti porubské Myslivny v příjemném prostředí uprostřed přírody, kde byly ideální podmínky pro venkovní hry a nízké lanové aktivity.

Program byl rozdělen do dvou dvouhodinových bloků. První blok obsahoval seznámení s instruktory, rozdělení tříd do týmů a stmelovací hry. Žáci si zahráli icebreakers, proběhly týmové soutěže, testy důvěry. Pro druhý blok bylo vytvořeno šest stanovišť, kde jednotlivé týmy překonávaly lanové překážky. V závěru proběhlo vyhlášení výsledků a třem nejlepším týmům byly předány diplomy.

I tento zkrácený adaptační kurz si žáci moc užili, lépe poznali své nové spolužáky a mohou tak trávit ve škole příjemnější čas v atmosféře, která už pro ně nebude tak anonymní 😊

Ing. Petra Sedlářová
Ing. Martina Mertová