Zaměstnanci

Vedení školy

Ing. Marie Katapodisová
ředitelka školy
Email Email: marie.katapodisova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: 597 317 791

RNDr. Marcela Kepáková
zástupkyně ředitelky
Email Email: marcela.kepakova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: 597 317 792

Správní zaměstnanci

Alena Chamrádová
ústředna, sektetariát
Email Email: info@oa-poruba.cz, alena.chamradova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: 597 317 790

Lucie Tomisová
hospodářka
Email Email: lucie.tomisova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: 597 317 793

Jana Jeziorková
ekonomka, účetní
Email Email: jana.jeziorkova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: 597 317 794

Pedagogický sbor

Ing. Barbara Barošová (Ba)
třídní učitelka 1. A
Email Email: barbara.barosova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 214

 
Kabinet: D310
Předmětová komise: ekonomiky
Vyučované předměty:
EKO,

Mgr. Miroslava Doleželová (Dl)
třídní učitelka 1. C
Email Email: miroslava.dolezelova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 215

 
Kabinet: D312
Předmětová komise: přírodovědná
Vyučované předměty:
MAT,

Mgr. Jolanta Dorotíková (Do)
kordinátorka EVVO, třídní učitelka 2. A
Email Email: jolanta.dorotikova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 210

 
Kabinet: C105
Předmětová komise: přírodovědná
Vyučované předměty:
TEV, ZEM, ZSV,

Ing. Barbora Foltýnová (Fo)
Email Email: barbora.foltynova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 213

 
Kabinet: D113
Předmětová komise: ekonomická
Vyučované předměty:
EKO, UCE, PRA

Ing. Miroslava Gardášová (Ga)
třídní učitelka 2. B
Email Email: miroslava.gardasova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 213

 
Kabinet: D112
Předmětová komise: ekonomiky
Vyučované předměty:
EKO, UCE,

Mgr. Bronislava Grebíková (Gb)
třídní učitelka 1. B
Email Email: bronislava.grebikova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 208

 
Kabinet: D215
Předmětová komise: společenskovědní
Vyučované předměty:
CJL, ZSV,

Ing. Marie Grygarová (Gg)
Email Email: marie.grygarova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 219

 
Kabinet: A1306
Předmětová komise: ekonomiky, ICT
Vyučované předměty:
EKO, ICT, PEK,

Ing. Nikola Havlíková (Ha)
Email Email: nikola.havlikova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 214

 
Kabinet: D310
Předmětová komise: ekonomická
Vyučované předměty:
EKO, UCE

Mgr. Michaela Hlostová (Hl)
Email Email: michaela.hlostova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 230

 
Kabinet: D114
Předmětová komise: cizích jazyků
Vyučované předměty:
ANJ, BIE,

Mgr. Monika Chvostková (Chv)
třídní učitelka 4. A
Email Email: monika.chvostkova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 215

 
Kabinet: D312
Předmětová komise: přírodovědná
Vyučované předměty:
MAT, MAC, FYZ,

Ing. Jiří Kalousek (Kl)
Email Email: jiri.kalousek@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 215

 
Kabinet: D312
Předmětová komise: ICT
Vyučované předměty:
OPS, PWA, OPS,

Ing. Marie Katapodisová (Kp)
ředitelka školy
Email Email: marie.katapodisova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 206

 
Kabinet: D212
Předmětová komise: ekonomiky
Vyučované předměty:
PEK,

RNDr. Marcela Kepáková (Kk)
zástupkyně ředitelky školy, koordinátorka tvorby a aktualizace ŠVP
Email Email: marcela.kepakova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 203

 
Kabinet: D209
Předmětová komise: přírodovědná
Vyučované předměty:
MAT,

Mgr. Karolína Kofránková (Kf)
třídní učitelka 4. C
Email Email: karolina.kofrankova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 210

 
Kabinet: C105
Předmětová komise: cizích jazyků, přírodovědná
Vyučované předměty:
ANJ, TEA, TEV,

Mgr. Jana Kondeková (Ke)
třídní učitelka 1. C
Email Email: jana.kondekova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 230

 
Kabinet: D114
Předmětová komise: cizích jazyků
Vyučované předměty:
ANJ, KAJ,

Ing. Jana Krejčí (Kj)
Email Email: jana.krejci@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 219

 
Kabinet: A1306
Předmětová komise: ekonomická, ICT, přírodovědná
Vyučované předměty:
BIE, ASW, DAN, ICT, UCE,

Ing. Liběna Krchňáková (Kch)
Email Email: libena.krchnakova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 215

 
Kabinet: D312
Předmětová komise: ekonomiky, ICT
Vyučované předměty:
ASW, ICT, MAR, STA,

Mgr. Michaela Kubáčková (Kb)
Email Email: michaela.kubackova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 230

 
Kabinet: D114
Předmětová komise: cizích jazyků
Vyučované předměty:
ANJ, KAJ, TEA,

PaedDr. Miroslava Majlišová (Mj)
Email Email: miroslava.majlisova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 221

 
Kabinet: A2205
Předmětová komise: cizích jazyků, společenskovědní
Vyučované předměty:
RUJ,
ZSV,

PhDr. Ladislava Pechová (Pe)
výchovná poradkyně
Email Email: ladislava.pechova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 204

 
Kabinet: D210
Předmětová komise: cizích jazyků
Vyučované předměty:
ANJ,

Mgr. Veronika Polachová (Po)
třídní učitelka 1. C
Email Email: veronika.polachova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 208

 
Kabinet: D208
Předmětová komise: cizích jazyků
Vyučované předměty:
ANJ,

PaedDr. Dagmar Richterová (Ri)
školní metodička prevence, třídní učitelka 2. B
Email Email: dagmar.richterova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 221

 
Kabinet: A2205
Předmětová komise: cizích jazyků, společenskovědní
Vyučované předměty:
RUJ, PSY, NEJ, ZSV,

Mgr. Marie Sikorová (Si)
Email Email: marie.sikorova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 208

 
Kabinet: D215
Předmětová komise: společenskovědní
Vyučované předměty:
CJL, DEJ,

Ing. Petr Klimša (Km)
Email Email:petr.klimsa@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 215

 
Kabinet: D312
Předmětová komise: ICT
Vyučované předměty:
HDW, ICT, PCS,

Ing. Aleš Oujezdský, PhD. (Ou)
Email Email:ales.oujezdsky@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 229

 
Kabinet: D117
Předmětová komise: ICT
Vyučované předměty:
ASW, ICT,

Ing. Helena Svršková (Sš)
třídní učitelka 4. B
Email Email: helena.svrskova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 214

 
Kabinet: D310
Předmětová komise: ekonomiky
Vyučované předměty:
EKO, MAK, OSF, UCE,

Ing. Radim Štefan (Šf)
koordinátor ICT
Email Email: radim.stefan@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 229

 
Kabinet: D117
Předmětová komise: ICT, přírodovědná
Vyučované předměty:
CHE, PRG,

Ing. Věra Štverková (Šv)
třídní 2. C
Email Email: vera.stverkova@oa-poruba.cz
Phone Telefon: klapka 213

 
Kabinet: D113
Předmětová komise: ekonomická
Vyučované předměty:
EKO, IEP,