Soutěž středních škol v silovém víceboji

Dne 7. 3. 2018 se družstvo chlapců a dívek zúčastnilo okresní soutěže v silovém víceboji ostravských středních škol, která se konala na Obchodní akademii Karasova.

Dívky soutěžily se ve šplhu na tyči, hodu medicinbalem 3kg dozadu, trojskoku a v počtu lehů sedů za minutu.

Náš tým ve složení Nikol Hlavenková, Barbora Vašíčková, Barbora Šimáková a Barbora Slívová v početné konkurenci 7 družstev skončil těsně na 4. místě. V soutěži jednotlivců byla nejlepší Nikol Hlavenková, která se umístila na krásném 2. místě.

Soutěž chlapců byla také velmi silně obsazena, přihlásilo se 6 družstev a soutěžilo se v trojskoku, shybech, vznosech a tlacích s činkou. Naši školu reprezentovali Adam Folvarczný, Jan Ševčík, Martin Nguyen a Miroslav Bálek, kteří se umístili na výborném 3. místě. Nejlepší z chlapců byl Jan Ševčík.

Všem gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Dorotíková